Informatica en ITTL



Welkom! Het vak informatica wordt gegeven in de bovenbouw van het Lyceum. Het vak ITTL (informatietechnologie) wordt op de mavo gegeven.
Informatica
Leer bij informatica denken als een computer en kom te weten hoe jouw data opgeslagen staat. Ontdek hoe websites (zoals deze) van servers worden gedownload en op jouw scherm terecht komen en ontwikkel jouw skills om er zelf een te maken. Word onderdeel van een gamestudio als software ontwikkelaar en creëer met je team jullie eigen computerspel in Python of C#.
Word programmeur van bytes tot game. Ben jij klaar voor de 21e eeuw?
ITTL, het praktijkvak van de mavo
Bij ITTL maak je een ontdekkingstocht door de digitale technieken en toepassingen van de 21e eeuw. We richten ons op “21th century skills” om je klaar te stomen voor het hier, het nu en de toekomst. Je maakt kennis met allerlei programma’s en toepassingen. Denk daarbij het programmeren van een robotje tot het bewerken van foto’s met Photoshop. Kortom, een doe-vak met voor elk wat wils en bij ITTL mag je ontdekken wat je leuk vindt en waar je goed in bent.
Klaar voor de toekomst met ITTL!





